Käesolevad tellimuse tingimused reguleerivad MeresmaaFoto OÜ poolt pakutavate teenuste kasutamist eraisikust või juriidilisest isikust kasutajate poolt.

1. Tellimus


Tellijale tarnitava foto värvid ja tonaalsus võivad vähesel määral erineda tellijale tellimuse koostamisel kuvatust. Võimalikud erinevused on tingitud tellija monitori seadistustest ning kvaliteedist.

2. Tellimuse valmimise- ja säilitamise tähtaeg.


Tellimused valmivad ja postitatakse viie tööpäeva pärast alates tasutud tellimuse esitamisest kui ei ole märgitud teisiti.

Digitaalsed failid saadame Teile e-posti teel 24 tunni jooksul alates tasutud tellimuse esitamisest. 

Valmis tellimused toimetatakse  Teie poolt internetipoes märgitud aadressile.

3. Tellimuste eest tasumine.


Tellimuste maksumus koosneb pildi hinnast ja postikulust.
Tellimuste eest saab tasuda:

a.interneti poes järgmiste pangalinkide vahendusel: SEB Pank, Luminor Bank, SwedBank, LHV pank, PayPal.

b. arve alusel

Valides selle makseviisi, saadame teile pärast ostu vormistamist e-postile arve PDF kujul.  Arve saate tasuda Teile sobival ajal. Ülekande tegemisel on vajalik maksekorraldusele kindlasti märkida arve number ja viitenumber (märgitud arvele).

Tasumata tellimused ei kuulu täitmisele.

4. Konfidentsiaalsus


MeresmaaFoto OÜ internetipood küsib ainult neid andmeid, mis on vajalikud teie tellimuste täitmiseks. Teie poolt edastatud infot käsitletakse konfidentsiaalsena ning Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele osapooltele, välja arvatud:
* Kullerteenus - avalikustame kullerile Teie nime, telefoni ja aadressi
* Seadusega ettenähtud juhtudel
 

MeresmaaFoto OÜ teenust kasutades kinnitab tellija, et on antud tingimustega tutvunud ning nõustub täielikult nende täitmisega.